Almanca konuşma kalıpları

Almanca konuşma kalıpları

Almanca pratik konuşmalar, Almanca pratik kalıplar öğrenmek özellikle Alman turistlerin yoğun olarak bulundukları Antalya, Muğla, İzmir, İstanbul gibi şehirlerde yaşayanlar tarafından bilinmelidir.

Özellikle esnaflar tarafından Almanca sayılar, selamlaşma, tanışma, vedalaşma, pazarlık, alışverişlerde kullanılan Almanca kalıplar mutlaka bilinmelidir.

İnternette yaptığımız ufak bir araştırma ile sizlere Almanca konuşma kalıpları, Almanca diyaloglar, çarşıda pazarda, alışverişlerde kullanılan Almanca konuşma kalıplarını öğrenebileceğiniz bir site bulduk.

http://www.almancax.com/online-almanca-dersleri/almanca-genel-konusma-kaliplari.html

Yukarıdaki adrese girip, almanca konuşma kalıpları hakkında bilgiler alabilirsiniz, sitede genel olarak hem yazılış hem de okunuş biçimleri yer aldığından telafuz konusunda çok da zoruk çekmezsiniz.
Tabii ki ilk etapta bir alman kadar güzel konuşamazsınız ancak alıştıkça, konuştukça ve dinledikçe şivenizi onlara benzetebilirsiniz.
www.almancax.com
Bu sitede ayrıca temel Almanca gramer dersleri, Almanca zamanlar, Almanca testler gibi almanca hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Umarız yayarlı olmuştur.
Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz, eğitim hayatınızda başarılar dileriz.

Arama Terimleri


Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Konular da İlginizi Çekebilir:

One Comment

  1. almanca kalıp cümleler 18 Nisan 2013 05:58 Cevapla

    almanca cümleler ve almanca konuşma kalıpları harikulade bea
    almancax.com gerçekten harika bir siteymiş de haberimiz yokmuş
    almanca öğrenmek isteyen girsin almancax.com sitesine haydeeee

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>