Hotmail hesap kapatma, Hotmail hesabı silme işlemleri

Hotmail hesabı kapatma, hotmail hesap silme, msn silme, msn hesap kapatma gibi işlemler hakkında resimli anlatım ve bilgiler veriyoruz

Hotmail hesabı açtınız, bir süre kullandınız ve sıkıldınız veya başka nedenlerden dolayı hotmail hesabınızı silmek istiyorsunuz ama hotmail hesabının nasıl silindiğini bulamadınız.
O halde tam yerine geldiniz, şimdi sizlere adım adım resimli olarak hotmail hesabınızın nasıl kapatılacağını anlatacağız.

Öncelikle www.hotmail.com adresine girerek hotmail kullanıcı adımızı ve şifremizi girerek hotmail hesabımıza giriş yapalım.

www.hotmail.com adresine girip hotmail adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açtığınızda Hotmail mail kutusunu göreceksiniz.Bu mail kutusuna bakarken ekranın sağ üst köşesine bakınız.Orada hotmail hesabınız için belirlediğiniz isim ve soy isim görünüyor, o ismin üzerine tıklayınız.
Hotmail isminizin üzerine tıkladığınızda küçük bir ekran görünecek orada.
örneğin aşağıdaki resim gibi birşey göreceksiniz.Bu resimde oturumu kapat yazan yeri DEĞİL hesap ayarları yazan yeri tıklayınız.Oturumu kapat derseniz az önce açtığınız oturum geçici olarak yani siz tekrar girene kadar kapatılmış olur ancak microsoft yani hotmail hesabınız silinmez.

hotmail hesap silme Hotmail hesap kapatma, Hotmail hesabı silme işlemleri

Bu resimdeki gibi bir ekran çıktığında HESAP AYARLARI yazan yeri tıklayın.Aşağıdaki resimde tekrar gösterelim:

hotmail hesap kapatma Hotmail hesap kapatma, Hotmail hesabı silme işlemleri

Evet arkadaşlar hotmail hesabımızı kapatmak için yukarıdaki resimde ok işareti ile gösterilen yeri yani HESAP AYARLARI yazan yeri tıklayın.

Hesap ayarları yazan yeri tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir pencerede aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir sayfa açılacak.Dikkat: aşağıda gördüğünüz mail adresleri örnek olarak verilmiştir, gerçekle ilgisi yoktur.

microsoft hotmail hesap kapatma 300x233 Hotmail hesap kapatma, Hotmail hesabı silme işlemleri

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir sayfa geldi, şimdi bu sayfada altta bulunan Hesabı kapat yazısına tıklayınız.Bu yazıya tıkladığınızda karşınıza (aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi) hesabı kapatma işlemini onaylamanız için bir sayfa gelecek, tıpkı aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi.

msn hotmail hesabi silme 300x211 Hotmail hesap kapatma, Hotmail hesabı silme işlemleri

Bu ekranda sizden şifrenizi tekrar girmeniz istenir, ekranın alt kısmına şifrenizi girip Sonraki butonunu (resmimizde yeterli yer olmadığı için görünmüyor, şifre girme yerinin biraz altında) tıkladığınızda hotmail hesabınızın silinmiş olduğunu gösteren bir sayfa gelecek ve hotmail hesabınız silinmiş olacak.

Hotmail hesabınızın silinmesi aynı zamanda msn hesabınızın silinmesi anlamına gelir, çünkü bildiğiniz gibi msn programına da hotmail adresimiz ve şifremizle giriyoruz.
Hotmail adresiniz bir diğer deyişle hotmail hesabınız olmazsa artık msn programını da kullanamazsınız.

Eğer bir hotmail hesabı açmak isterseniz daha önce bu konu ile ilgili bir makale yazmıştık eğer isterseniz
Hotmail kaydolma, msn hesap açma konusunu okumak için burayı tıklayınız

Ayrıca hotmail hesabı açma ve msn hesabı kullanma gibi konularda ek bilgi vermek amacıyla yazmış olduğumuz Hotmail hesap açma msn kaydolma konusunu okumak için buraya tıklayınız

Evet değerli arkadaşlar bugünkü bilgilendirme yazımızda hotmail hesabı nasıl kapatılır konusuna değindik.
Bir başka makalemizde görüşmek dileği ile hoşçakalınız.

Arama Terimleri


Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Konular da İlginizi Çekebilir:

One Comment

  1. paul elvis 31 Aralık 2013 08:42 Cevapla

    Eğer stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse biz şimdi% 3 asal faiz oranı kredi sunuyoruz olarak, lütfen bize ulaşın. Bizim kredi güvenli ve daha fazla bilgi ve uygulamalar için güvenli olduğunu, bu e-postaya cevap lütfen.
    paulelvisloans@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>