Samsung Galaxy S3 Format Nasıl Atılır

samsung galaxy 3 3 300x2111 Samsung Galaxy S3 Format Nasıl Atılır

Samsung Galaxy S3 tercih edilen ve çok kullanılan bir model. Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S3 modelli telefonunuza format atmayı anlatıcaz. Format atmadan önce telefonunuzu yedeklemenizi öneriyoruz.

Format attıktan sonra telefonunuzdaki kayıtlı numaralar, videolar, resimler vs. hepsi silinecektir bu yüzden format işlemine başlamadan önce hepsini yedeklemelisiniz. Yedeklemek için telefon rehberinizdeki numaralarınızı sim kartınıza taşıyabilirsiniz.

Aynı şekilde dosyalarınızıda hafıza kartınıza depolayabilir veya Samsung Kies adlı program ile yedekleme işlemini yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 modeline format atmak için birden çok yöntem bulunuyor.

1. Yöntem: Menü>Ayarlar>Gizlilik>Fabrika izleyerek ayarları sıfırla dediginizde telefonunuz fabrika ayarlarına dönüyor.

2. Yöntem: Bir diğer yöntemimizde telefonun arama ekranına *2767*3855# yazarak arama tuşuna basıyoruz ve telefonun kapanıp açılmasını bekliyoruz.

3. Yöntem: Telefonu kapatın ve ortadaki tuşa basın ardından açma/kapama tuşuna basın çıkan ekrandan Wipe Data kısmını seçin ve Factory Reset kısmını seçin. Böylece telefonunuz fabrika ayarlarına dönerek formatlanmış olarak başlıyacaktır.

Bu üç yöntem ile Samsung Galaxy S3 modelli telefonunuza format atabilirsiniz. Bu işlemleri doğru yaptığınızda hiçbir şekilde zarar görme, servis hataları olmaz.

Arama Terimleri


Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıdaki Konular da İlginizi Çekebilir:

One Comment

  1. Samsung Galaxy S3 Format Nasıl Atılır 04 Mart 2013 01:57 Cevapla

    Samsung Galaxy S3 Format atma

Bir Cevap Yazın

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>